Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chalupia/public_html/anglomanie.cz/wp-content/themes/melania-child/functions.php:31) in /home/chalupia/public_html/anglomanie.cz/wp-content/plugins/sg-cachepress/core/Supercacher/Supercacher_Helper.php on line 77
Papírová vánoční přání s anglickými motivy – Anglomanie
Papírová vánoční přání s anglickými motivy

Papírová vánoční přání s anglickými motivy

Blíží se Vánoce, a tak opět otevírám bazar anglických vánočních přání. Jeho účelem a důvodem je ztenčit mou sbírku těchto pěkných přáníček a možná i někomu udělat radost. Věřím totiž, že pořád existují lidé, kteří ručně psaná přáníčka v obálce s olíznutou známkou na Vánoce posílají. Já tedy ano.

Za léta života v Anglii jsem byla obdarována spoustou přáníček od přátel a známých, když jsem se kdysi neprozřetelně zmínila, že mi anglické motivy připadají roztomilé. Teď už to přerostlo únosnou mez, skladuji je ve dvou krabicích a ráda bych to omezila alespoň na tu jednu.

Všechna přáníčka jsou samozřejmě nepopsaná (ta s věnováním si nechám pro sebe). Od některých motivů mám pouze jeden kus, ale některá přáníčka mám i ve více vydáních. Jakmile je udám, další už nebudou. Sbírku rozhodně už doplňovat nechci.

Tak se mrkněte, třeba vás to alespoň vánočně naladí.

>> VSTOUPIT DO BAZARU VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ <<


Leave a Reply