Doprava 

Jak získat dopravu zdarma 

Je to jednoduché. Stačí koupit alespoň deset produktů a máte dopravu zdarma. A co víc? Za každý produkt v košíku získáte slevu 1 %. Sleva platí od dvou produktů výš a maximálně lze ušetřit až 10 % z celkové ceny.

Takže při koupi deseti produktů získáte jak slevu 10 %, tak dopravu zdarma. To už se opravdu vyplatí.

ČESKO

Počet produktů Doprava  Cena dopravy
1-9 Na vaši adresu 79,-Kč
10 a více Na vaši adresu ZDARMA
1-9 Na pobočku Zásilkovny 65,-Kč
10 a více Na pobočku Zásilkovny ZDARMA

 

SLOVENSKO

Počet produktů Doprava  Cena dopravy
1-9 Na vaši adresu 109,-Kč
10 a více Na vaši adresu ZDARMA
1-9 Na pobočku Zásilkovny 75,-Kč
10 a více Na pobočku Zásilkovny ZDARMA

 

Doručujeme v rámci Česka a Slovenska

Momentálně doručujeme pouze v rámci Česka a Slovenska, ale pokud žijete v jiném státě Evropské Unie a chtěli byste si něco objednat, napište nám a my zjistíme, zda vám budeme moci vyjít vstříc.

Doručení na adresu

V současné době si u nás při doručování na adresu bohužel nemůžete vybrat dopravce. Dopravce za vás vybereme sami tak, abychom mohli udržet naši cenovou politiku a nabídnout vám dopravu zdarma. Zpravidla využíváme Českou poštu, DPD a GLS, a to vždy s ohledem na hmotnost a rozměry zásilky. Chceme, aby doručování bylo nejen efektivní, ale pro nás i ekonomicky únosné. 

Doručení na pobočku Zásilkovny

Pokud si zvolíte dodání zboží na pobočku Zásilkovny, budete si moci svou pobočku vybrat až po odeslání objednávky, v úplně posledním kroku objednávacího procesu. Pokud tak neučiníte, budete mít ještě jednu možnost zvolit svou pobočku Zásilkovny prostřednictvím odkazu v e-mailové zprávě, kterou vám doručíme do vaší e-mailové schránky.

Expedice zboží

Objednané zboží dokážeme zpravidla vyexpedovat do 2 pracovních dnů. Další 2 dny pak standardně trvá samotná doprava. Počítejte tedy prosím s tím, že vaše zásilka dorazí zhruba do 4 pracovních dnů od objednávky, v exponovaných dobách (zejména kolem Vánoc) to pak může být o trochu déle. 

Balné

Balné je u nás ZDARMA. Protože chceme udržet ceny za vyexpedování zásilek co nejnižší a zároveň se snažíme smýšlet "zeleně", občas balíme naše produkty do recyklovaných krabic. Trochu tím pomůžeme naší planetě a zároveň tím dáme nový život kartónu, který by jinak putoval na skládku. Nemusíte se však bát, že vám zboží dorazí v ušmudlané a umaštěné krabici. Krabice jsou vždy v perfektním stavu a několikrát zkontrolované, zpravidla se totiž jedná o obaly, ve kterých nám náš dodavatel doručil to samé zboží do našeho e-shopu.

Platba

Platit za zboží v našem e-shopu můžete několika způsoby a vždy vám na to dáme 10 dnů od objednávky. Pokud do 10 dnů od objednávky platbu nepoukážete, vaši objednávku stornujeme.

Platit u nás můžete:

- bankovním převodem 

- kartou (Visa, Mastercard, American Express)

- na dobírku

- prostřednictvím Apple Pay (v případě, že to vaše zařízení umožňuje)

Všechny výše uvedené platební způsoby nabízíme ZDARMA, pouze platna na dobírku je zpoplatněna částkou 55 Kč

Platby kartou probíhají přes zabezpečené rozhraní našich partnerů Stripe. Anglomanie.cz nemá k detailům těchto plateb přístup, a nemůže tedy nahlížet do vašich platebních údajů.