arrow-right cart chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close menu minus play plus search share user email pinterest facebook instagram snapchat tumblr twitter vimeo youtube subscribe dogecoin dwolla forbrugsforeningen litecoin amazon_payments american_express bitcoin cirrus discover fancy interac jcb master paypal stripe visa diners_club dankort maestro trash

Doprava a platba


Doprava 

Doprava je u nás ZDARMA, a to při minimální objednávce 300,-Kč pro Česko a  350,-Kč pro Slovensko. Nezáleží na tom, zda si objednáte jen jeden produkt, anebo si jich vyberete více, pokud dosáhnete minimální ceny pro dopravu zdarma, nebudeme vám žádnou účtovat. A i když vám dopravu účtovat budeme, ceny jsme nastavili opravdu hodně nízko.

Zde je přehledná tabulka:

Stát Cena objednávky  Doprava
Česko Do 299,-Kč  45,-Kč
Česko Od 300,-Kč výše ZDARMA
Slovensko Do 349,-Kč 49,-Kč
Slovensko Od 350,-Kč výše ZDARMA

 

Momentálně doručujeme pouze v rámci Česka a Slovenska, ale pokud žijete v jiném státě Evropské Unie a chtěli byste si něco objednat, napište nám a my zjistíme, zda vám budeme moci vyjít vstříc.

V současné době si u nás bohužel nemůžete vybrat způsob doručení. Způsob doručení za vás vybereme sami tak, abychom mohli udržet limity pro dopravu zdarma opravdu nízké. To znamená, že využíváme několik dopravců tak, aby doručení bylo nejen efektivní, ale pro nás i ekonomicky únosné. 

Objednané zboží dokážeme zpravidla vyexpedovat do 2 pracovních dnů. Další 2 dny pak standardně trvá samotná doprava. Počítejte tedy prosím s tím, že vaše zásilka dorazí zhruba do 4 pracovních dnů od objednávky, v exponovaných dobách (zejména kolem Vánoc) to pak může být o trochu déle. 

Doručujeme pouze na adresu, na výdejní místa aktuálně nezasíláme.

Balné

Balné je u nás ZDARMA. Protože chceme udržet ceny za vyexpedování zásilek co nejnižší a zároveň se snažíme smýšlet "zeleně", občas balíme naše produkty do recyklovaných krabic. Trochu tím pomůžeme naší planetě a zároveň tím dáme nový život kartónu, který by jinak putoval na skládku. Nemusíte se však bát, že vám zboží dorazí v ušmudlané a umaštěné krabici. Krabice jsou vždy v perfektním stavu a několikrát zkontrolované, zpravidla se totiž jedná o obaly, ve kterých nám náš dodavatel doručil to samé zboží do našeho e-shopu.

Platba

Platit za zboží v našem e-shopu můžete několika způsoby a vždy vám na to dáme 10 dnů od objednávky. Pokud do 10 dnů od objednávky platbu nepoukážete, vaši objednávku stornujeme.

Platit u nás můžete:

- bankovním převodem 

- kartou (Visa, Mastercard, American Express)

- prostřednictvím Apple Pay (v případě, že to vaše zařízení umožňuje)

- prostřednictvím PayPal

Všechny výše uvedené platební způsoby nabízíme ZDARMA, neplatíte tedy žádnou přirážku ani poplatek za zvolený způsob platby.

Platby kartou probíhají přes zabezpečené rozhraní našich partnerů Stripe and PayPal. Anglomanie.cz nemá k detailům těchto plateb přístup, a nemůže tedy nahlížet do vašich platebních údajů.

Bohužel, hotovostní platby ani platby na dobírku nenabízíme.