Ceníme si našich zákazníků, a to zejména těch, kteří se k nám vrací opakovaně. Proto jsme pro vás připravili věrnostní program, který vás odmění nejen za opakované nákupy, ale také za doporučení naší stránky na sociálních sítích či vašim přátelům. Získat můžete slevy na další nákupy a také dopravu zdarma. Stačí jen nasbírat dostatek bodů a ty pak směnit za slevové kódy.

Jak se přihlásit do věrnostního klubu

Náš věrnostní klub najdete jednoduše, ikonka v podobě kytičky (a také včetně nápisu "Věrnostní klub", pokud má dostatečně velký displej) je neustále přítomna v pravém dolním rohu. Stačí na ni kliknout a vytvořit si u nás účet, případně se přihlásit, pokud už účet na Anglomanii máte založený. Bez přihlášení do účtu bohužel nebudete moci sbírat body.

Po přihlášení se vraťte k ikonce věrnostního klubu a ta už vás provede svoji nabídkou. Můžete:

- Získat body
- Směnit už získané body za slevy do e-shopu
- Doporučit Anglomanii svým přátelům
- Prohlédnout si slevy, které jste ještě neuplatnili
- Zkontrolovat svůj bodový účet

Získání bodů

Body můžete získat za mnoho různých úkonů. Při objednání zboží získáte za každou 1 Kč jeden bod. Další body získáte za přihlášení k newsletteru, za registraci k účtu, za sdílení Anglomanie na Twitteru či Facebooku. Nejvíce bodů pak získáte tím, že doporučíte Anglomanii svým přátelům a ti se přihlásí přes odkaz, který vám vygenerujeme, a objednají si něco z e-shopu.

Směna bodů

Získané body můžete směnit za následující slevy:

- za 500 bodů získáte slevový kód na 50 Kč
- za 1000 bodů získáte dopravu zdarma
- za 1200 bodů získáte slevu 15 % na celou objednávku

Body si můžete za slevy měnit průběžně a slevové kódy pak uplatnit, až se vám to bude hodit. Slevy na vás budou čekat v kolonce "Mé slevy", dokud je nevyužijete.

Upozornění

- Při každé objednávce je možné uplatnit pouze jeden slevový kód. Náš systém neumožňuje použití více slevových kódů najednou.

- Pokud se přihlásíte do newsletteru a získáte za přihlášení body, ty vám zůstanou i v případě, že se po nějaké době z newsletteru odhlásíte!

- V případě, že budete chtít získat body za sdílení Anglomanie na sociálních sítích, musíte to udělat přes rozhraní našeho věrnostního programu v kolonce "Získat body". Jedině tak se o tom dozvíme. Pokud nás doporučíte, aniž byste tak učinili prostřednictvím našeho věrnostního programu, body vám nebudeme moci automaticky přičíst. 

- Členství ve věrnostním klubu není podmínkou nákupu na Anglomanii. Nakoupit můžete i bez jakékoliv registrace.

Neváhejte se ovšem na nás obrátit, pokud nás doporučíte, avšak ne prostřednictvím našeho věrnostního programu. Body vám v prokazatelných případech můžeme dodatečně připsat manuálně.

Kontakt pro dotazy

Budete-li mít ohledně našeho věrnostního programu otázky, pište na info@anglomanie.cz. Snažíme se reagovat rychle.